Finonet – krajowe przekazy pieniężne

Elektroniczne przekazy pieniężne to bezpieczna, niezawodna i szybka metoda wysyłania pieniędzy. Płatności online są wspierane przez systemy komputerowe, co ułatwia ludziom przesyłanie pieniędzy za pośrednictwem Internetu. Opłaty za przelewy krajowe są minimalne w przypadku transakcji w walucie PLN, niestety rosną gdy zamierzamy przesłać inną walutę np. GBP lub EUR. Wysokie prowizje oraz opłaty bankowe sprawiają, że zaczynamy szukać innego rozwiązania.

Finonet transfer z przewalutowaniem

Finonet jest jednym z pionierskich portali płatniczych w Polsce, który uruchomiły krajowe przekazy pieniężne wraz z przewalutowaniem w ramach swojego flagowego produktu. Firma Klik-24 Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu jest właścicielem serwisu Finonet, która stworzyła unikalny serwis, aby zaspokoić potrzeby w zakresie internetowych płatności w Polsce. Usługa transferu środków pomiędzy krajowymi rachunkami bankowymi jest skierowana dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Finonet wykorzystuje model korespondenta, dzięki temu klienci nie muszą posiadać rachunków bankowych w kilku walutach. Wystarczy podstawowy rachunek bankowy w walucie lokalnej do opłacenia zlecenia przy użyciu przelewów ELIXIR. Portal jest dostępny całodobowo nawet w godzinach pozabankowych tzn. w trybie 24/7.

Co oferuje Fionet?

Finonet oferuje usługę krajowych przelewów pieniężnych online, która umożliwia swoim klientom przelewanie środków na dowolne konto bankowe w Polsce. Jest to całodobowa usługa online, która jest przydatna dla klientów szukających innowacyjnych rozwiązań w nagłych wypadkach lub wysyłających środki komuś, kto pilnie potrzebuje gotówki. Aby skorzystać z tej usługi Finonet, w szczególności usług, klient musi zarejestrować się w serwisie, tj. założyć konto. Klienci otrzymuje wtedy unikatowy numer ID użytkownika i może korzystać z zalet krajowego przelewu online.

Dlaczego warto wybrać krajowy system przekazów pieniężnych Finonet?


Krajowy system przekazów pieniężny w portalu Finonet oferuje różne funkcje i korzyści, które ułatwiają klientom na bezproblemowe wysyłanie środków. Usługa przelewów krajowych online jest dostępna w święta, niedziele, a także poza godzinami pracy banku, co zwiększa ogólną wygodę naszych klientów. Oprócz tego przelewy pieniężne mogą być realizowane na dowolne konto bankowe w Polsce bez konieczności posiadania rachunków w kilku bankach. Innym powodem wyboru Finonet jest to, że nie pobierają opłat za przelewy standard – klient poniesie jedynie koszt za wymianę walut w wysokości 1% od wartości transakcji.

Scroll to Top